piątek, 4 lutego 2011

Nie tylko Sportage okazał się rewelacją w stajni KIA


Czy Kia będzie opóźniać wprowadzenie na rynek nowego modelu Optima w Europie? Niektóre źródła podają, że europejscy konsumenci mogą czekać do 12 miesięcy, aby dostać w swoje ręce  sedana Kia's!
Ze względu na wysokie zapotrzebowanie na nowe Kia Optima sedana w Ameryce Północnej i Azji, Kia może opóźnić pojawienie się nowej wielkości sedana w Europie. Optima powinna dotrzeć do europejskich salonów Kia w ciągu pierwszych miesięcy 2011 r., ale niektóre źródła podają, że europejscy konsumenci mogą czekać do jednego roku, aż w końcu dostaną w swoje ręce nowego sedana Optima.
Nie jest tajemnicą, że nowa Optima  sprzedaje się bardzo dobrze w południowym rynku koreańskim.
Model ten niedawno zostały wprowadzone do sprzedaży na rynku amerykańskim i już osiągnęła imponujący wynik sprzedaży. Dealerzy Kia sprzedały prawie 2.000 nowych Optimas w grudniu 2010 roku. Liczba ma wzrosnąć znacząco podotarciu większejilości samochodów Kia do swoich dealerów.
Europejska premiera Optimy może być opóźniona (nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone), Kia pokaże sedana Optima na zbliżającym się Geneva Auto Show. Czwarta-coming Genewa Auto Show oznaczać będzie oficjalna premiera dwóch nowych marek hathcbacks, wszystkie nowe Kia Picanto i Kia Rio 2012 .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz